Aktualności

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - minipiłka ręczna dziewcząt

W dniu 17.11.2016 o godzinie 10.00 w hali MOSiR odbyły się zawody w minipiłkę ręczną dziewcząt. Do rywalizacje o mistrzostwo Jarosławia przystąpiły zespoły ze  szkoły podstawowej  nr 4, nr 11,  Sióstr Niepokalanek, nr 10, nr 5. 

I miejsce zdobyły młode sczczypiornistki z SP 10, II miejsce zajęły dziewczęta z SP11.  III miejsce przypadło dziewczętom z Czwórki, IV zajeła szkoła nr 5 a na piątym miejscu zawody ukończyły zawodniczki z SP Sióstr Niepokalnek. Wszystkim uczestniczkom oraz ich opiekunom serdecznie dziękuję za zaangażowanie i włożony wysiłek. Zawody prowdziła Dagmara Kulpa   /Zawodniczki z SP 10 będą w dniu 09.12.2016 reprezentować będą  miasto Jarosław na zawodach powiatowych. Zawody odbędą się w hali MOSiR/

W dniu 21.11.2016 turniej rozegrają chłopcy. Proszę o zgłaszanie drużyn do dnia 18.11.2016

 

Więcej...

Drużynowy turniej szachowy

W dniu 07.10.2016 odbył się druzynowy turniej szachowy organizowany w ramach Igrzysk Młodziezy Szkolnej 2016/2017. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół podstawowych nr 4. 5.10 i Sióstr Niepokalnek. W w yniku rywalizacji, która odbywała się systemem ,, każdy z każdym" I miesce zajęła SP Sióstr Niepokalanek o 0,5 pkt wyprzedzając młodych szachistów z SP 4. III miejsce wywalczyła reprezentacja SP 5 a IV SP 10. 

Więcej...

Indywidualno- drużynowe biegi przełajowe

W dniu 30 września  2016 r w parku miejskim odbyły się indywidualno - drużynowe biegi przełajowe zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Była to jednocześnie inauguracja roku sportowego 2016/2017 dla jarosławskich szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 65 zawodników. Rywalizację dziewcząt w kategorii klas IV wygrała reprezentacja SP 11,  II miejsce  przypadło SP 10 a na  III miejscu upalsowała się SP 5. W kategorii chłopców I miejsce zdobyli chłopcy z SP 10 II - SP 9,  III - SP 5. W kategorii klas  VI klasyfikacja wyglądała następująco - I miejsce wywalczyły dziewczęta z SP 5 , II SP - 11. W kategorii chłopców I miejsce zdobyli reprezentanci SP 11, na II miejscu SP 10, III miejsce - SP 9, IV miejsce SP 5.

Więcej...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - zmiany w regulaminach zawodów szkolnych

Najważniejsze zmiany to:

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

• wprowadzenie indywidualno – drużynowych biegów przełajowych (w miejsce indywidualnych biegów przełajowych); 

• wprowadzenie sztafetowych biegów przełajowych, włącznie do finału krajowego; 

• sztafety pływackie będą w składzie 8-osobowym; 

• zmienione zostają zasady ustalania kolejności drużyn w mini piłce siatkowej; 

• w unihokeju mecze grane będą tercjami; 

• zmiany w przepisach piłki ręcznej (dowolny system ustawienia obrony i zmiany zawodników); 

• zawody w piłce nożnej w kategorii dziewcząt i chłopców rozgrywane do powiatu;

• punktowanie będą zawodnicy startujący indywidualnie w biegach przełajowych, pływaniu i 4-boju lekkoatletycznym jeżeli ich zespół nie wszedł do finału wojewódzkiego;

Więcej...

Sukces gimnastyczek z ,,Czwórki"

W dniu 07.06.2016 w Zarzeczu odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w wieloboju gimnastycznym dziewcząt. Wśród 23 zespołów z wojwództwa podkarpackiego najlepiej zaprezentowały się dziewczęta ze szkoły podstawowej nr 4, które wywalczyły złoty medal. W drużynie wystąpiły: Karolina Zięba, Milena Wajda, Weronika Warchoła, Anna Pajda i Wiktoria Fludzińska. Ponadto  indywidualnie złote medale w skoku przez kozła, układzie ćwiczeń wolnych oraz wieloboju zdobyła Karolina Zięba. Serdecznie gratuluję. 

Więcej...

Jarosławska Olimpiada Młodzieży - turniej ,,Piłkarskie piątki"

W dniu 03.06.2015  na boisku Orlik  przy SP 4  w Jarosławiu odbyły się ostatnie zawody z cyklu Jarosławskiej Olimpiady Młodzieży 2015/2016. W turnieju ,,Piłkarskich piątek"  niestety wzięły udział tylko dwie z dziewięciu szkół mianowicie: szkoła Sióstr Niepokalanek i SP 4. Mecz na swoją korzyść rozstrzygnęli zawodnicy z ,,Czwórki" i to Oni zostali Mistrzami Jaroslawia w minipiłce nożnej. Gratuluję.  

SP 4 – najlepszy zawodnik/ Dawid Dziak

SP SN – najlepszy bramkarz /Patryk Kiełt

SP 14 – król strzelców /Korneliusz Knap

Więcej...