Aktualności

Jarosławska Olimpiada Młodzieży - turniej o Puchar MSZS

W upalne przedpołudnie  30.05.2016 na boisku Orlik przy SP 4 odbył sie turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego MSZS w Jarosławiu klas V i m. W zawodach wzięły udział reprezentacje  szkół  podstawowych  nr  4, 5, SMS, 11. Zawody rozegrano w systemie każdy z każdym 2x10 min. W wyniku rywalizacji I miejsce zajęła SP Mistrzostwa Sportowego, SP 11,SP 4, IV SP 5. Nagrody indywidualne otrzymali: Krystian Fleszar SP11 – najlepszy strzelec, Dariusz Jędrzejec SMS – najlepszy bramkarz,  Tomasz  Grycko SMS   – najlepszy zawodnik . Po zakończeniu zawodów zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.

B Musur

Więcej...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej ,, Baw sie z Nami"

W dniu 20 maja 2016 roku na boisku Orlik przy SP nr  4 w Jarosławiuodbył się   konkursu sportowy ,,Baw się z nami” W zawodach uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z klas III  ze szkoły podstawowej  nr 4,7,11 i SN ( 40 zawodników)

I miejsce wywalczyła reprezentacja szkoły podstawowej nr 4  opiekun Bogusław Musur

II miejsce – Sp 7 – opiekun Barbara Wojtuś

III miejsce – Sp 11 – opiekun Iwona Piotrowska

IV  miejsce wywalczyła reprezentacja SP  Sióstr Niepokalanek - opiekun Tomasz Duda

Po zakończeniu zawodów zawodnicy  otrzymali pamiątkowe  puchary, dyplomy i  medale

Więcej...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Czwórbój - Trójbój LA

W dniach 11 i 12 maja 2016 r.  na Stadionie Miejskim odbyły się zawody lekkoatletyczne organizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta i chłopcy z klas VI - V  rywalizowali w czwórboju, natomiast ich młodsi koledzy i koleżanki z klas IV- III w trójboju LA.   W starszych rocznikach najlepsi w kategorii chłopców na bieżni, skoczni oraz rzutni okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4, w kategorii dziewcząt zawodniczki z SP 11. W trójboju LA rywalizację w kategorii chłopców zdominowali zawodnicy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W kategorii dziewcząt podobnie jak w czwórboju zwyciężyły z młode lekkoatletki z SP 11.

Więcej...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - badminton

W dniu 15.04.2016 w sali gimnastycznej Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Jarosławiu odbyły się zawody drużynowe w badmintonie. Do zawodów przystąpiły reprezentacje ze szkoły nr 4.7,10,i Sióstr Niepokalanek ( 18 zawodników). Zawodnicy rywalizowali w systemie ,,każdy z każdym" w grach pojedynczych i grze deblowej. Ostatecznie zawody na pierwszym miejscu ukończyli zawodnicy ze szkoły podstawowej nr 4, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z SP 10, trzecie miejsce wywalczyli badmintoniści ze szkoły Sióstr Niepokalanek, którzy okazali się lepsi o jeden wygrany set od zawodników z SP 7.  Dziękuję panu Dyrektorowi Ośrodka oraz nauczycielom wych fizycznego za pomoc w organizacji zawodów.

B Musur

Więcej...

I Festiwal Sztafet Pływackich ,, Jarosław 2016"

W dniu 08.04.2016 r. na pływalni MOSiR odbył się I Festiwal Sztafet Pływackich ,,Jarosław 2016".  W 9 sztafetach wystartowało blisko 190 zawodników, którzy reprezentowali szkoły podstawowe nr 4, 5, 7, 10, 11, SN i SMS. Program zawodów obejmował sztafety  6x25 m  stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym oraz 4x 25 m stylem zmiennym. Dzieci płynęły także 6x25 m w sztafecie szkolnej, która złożona była po jednym zawodniku z każdego rocznika. Zwieńczeniem zawodów była  tzw. sztafeta pokoleniowa w skład której wchodziło trzech uczniów oraz nauczyciele lub rodzice z danej szkoły. Warto podkreślić że w sztafecie SP nr 10 płynęli rodzice ze swoimi dziećmi. Festiwal sztafet dostarczył wspaniałych emocji nie tylko zawodnikom, ale także licznie zgromadzonym kibicom, którzy mogli oklaskiwać swoich farworytów. Rozdano blisko 140 medali. W sztafetach nominowanych  zaliczanych do punkatacji Jarosławskiej Olimpiady Młodziezy w kategorii dziewcząt i chłopców I miejsce zdobyli reprezentanci SP 4 w dalszej kolejnosci w kat. chłopców SP 11, SP 10, SMS, SN, SP 5 w kat dziewcząt SP 10, SP 5, SP 11, SN. Serdecznie dziekuję  ratownikom pływalni MOSiR oraz nauczycielom za pomoc w organizacji zawodów.    B Musur - MSZS Jarosław

Więcej...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - wielobój gimnastyczny dziewcząt

W dniu 18.03.2016 w Szkole Podstawowej nr 4 w Jarosławiu odbyły sie zawody  w wieloboju gimnastycznym  dziewcząt organizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Do zawodów zgłoszono reprezentacje dziewcząt ze szkoły  nr 4   i nr  10 i Sióstr Niepokalanek.  W kategorii drużynowej I miejsce z wynikiem 85,3 pkt zajęła reprezentacja ,,Czwórki" pokonujac odpowiednio  SP 10 i Szkołę  Sióstr Niepokalnek.   Indywidualnie w  ukladzie ćwiczeń  wolnych, równoważnych oraz skoku przez kozła  najlepiej spisała się reprezentantka SP 4 -  Karolina Zięba, która zdobyła 5 złotych medali.  Oficjalne wyniki znajdują się w zakładce  - Wyniki rywalizacji. Sędzią głównym zawodów był Pan Janusz Kaltenberg.