Aktualności

Igrzyska Młodzieży Szkolnej -trójbój dziewcząt

W dniu 26 maja na stadionie szkoły Sióstr Niepokalanek odbyły się zawody w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt. W zawodach wzięło udział sześć reprezentacji ze szkół nr 4,5,9,10,11 i SN. Bardzo dobre warunki do przeprowadzenia tego typu zawodów na stadionie szkoły SN sprzyjały osiąganiu przez zawodniczki  dobrych wyników. W wyniku rywalizacji   I miejsce zdobyła szkoła nr 10 przed szkołą Sióstr Niepokalnek i SP nr 11. Kolejne miejsca zajęły dziewczęta z SP 4, SP 5    i SP 9. Indywidualnie najlepsze wyniki zanotowały Leśniowska Karina – SP 10 -142 pkt Bednarska Emilia – SP SN - 116 pkt , Pięknik Amelia – SP SN – 114 pkt.  Dziękuję nauczycielom za pomoc w organizacji zawodów .  B Musur

Więcej...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej ,, Baw sie z Nami"

W dniu 22 maja na boisku Orlik przy szkole nr 4 odbyły się zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej ,, Baw się z Nami" . W zawodach wzieli udział chłopcy i dziewczynki z rocznika 2007 i mł . Ogółem w reprezentacjach ze szkół nr 4,5,7,10 i 11 wystartowało 50 zawodników. Dobrej zabawie towarzyszyła piękna pogoda i wspaniały doping członków poszczególnych drużyn. Rywalizację na I miescu zakończyli młodzi sportowcy z SP 10, którzy gromadząc 36,5 pkt.pokonali swoich rówieśników z SP 4, oraz SP 11, SP 7 I SP 5.Zmieszany

Więcej...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej ,, Czwórbój "

W dniach 17 i 19 maja 2017 na Stadionie Miejskim odbyły się zawody lekkoatletyczne w czwórboju dziewcząt i chłopców. Ogółem w zawodach wzięło udział 15 reprezentacji tj okoła 100 zawodników. W wyniku rywalizacji w kategorii chłopców         I miejsce wywalczyli zawodnicy z SP 10 wyprzedzając swoich rówieśników z SMS - u i SP 4. Dziewczęta pierwsze miejsca podzieliły pomiędzy reprezentantki z SP 5 które zdobyły złote medale oraz SP 11 i SP 4.  Indywidulanie najlepsze wyniki osiągnęli następujacy zawodnicy i zawodnniczki: Karol Krzyczkowski ( SMS) Marcel Pilek (SP 4 ) Jakub Lasota ( SP 10) -          Karolina Zięba (sp 4) Klaudia Podulka ( Sp 11) Kamila Drabik ( Sp5) Weronika Warchoła ( Sp4)

Więcej...

Sukces gimnastyczek z ,,Czwórki"

Sukcesem zakończył się występ dziewcząt z jaroslawskiej ,,Czwórki"  występujących w finale wojewódzkim w gimnastyce sportowej. Karolina Zięba, Milena Wajda, Weronika Warchoła, Wiktoria Fludzińska i Anna Pajda wywalczyły złoty medal i tym samym obroniły tytuł mistrzowski, z ubiegłego roku.  Ponadto w rywalizacji indywidualnej Karolina i Milena zdobyły łącznie 7 medali - 2 złote 4 srebrne i 1 brązowy. Serdecznie gratulujemy wspaniałego występu.

Więcej...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Wielobój gimnastyczny dziewcząt

W dniu 17.03.2017 w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się zawody w wieloboju gimnastycznymj dziewcząt organizowane w ramach Igrzysk Młodziezty Szkolnej i Gimnazjady. W zawodach uczestniczyło 32 zawodniczki z nastepujących szkół - SP 4, 10,11i SN oraz z gimnazjum nr 1. 2 i 4. Wyniki zawodów przedstawiają się następujaco - I miejsce SP 4 , II SP 10, III SP SN, IV SP 11. w kategorii Gimnazjady - I Gim nr 4 II Gim nr 2, III Gim Nr. Szczególowe wyniki Igrzysk w zakładce - Klasyfikacja 2016/2017

Więcej...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - minisiatkówka dziewcząt

W dniu 06.03.2017  w hali sportowej ZSO  w Jarosławiu przeprpwadzone zostały zawody w  minipiłce siatkowej dziewcząt rocznik 2004    W zawodach wzięły udział reprezentacje dziewcząt ze szkoły podstawowej nr 4,6,11,7,10 ( 60 zawodniczek ) W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 im. Wojska Polskiego ,

II miejsce –  Sp  4

III miejsce – Sp  11

IV miejsce – Sp  7

V miejsce – Sp  6

Po zakończeniu zawodów zawodniczki  otrzymały  pamiątkowe   puchary i dyplomy.

Dziękuję Dyrekcji ZSO, pani Marzenie Łąka oraz panu Andrzejowi Surmiakowi  za pomoc w organizacji zawodów.