Aktualności

Minipiłka ręczna chłopców - Igrzyska Dzieci

Blisko 60  zawodników rywalizowało w dniu 01.12.2017 w hali MOSiR w zawodach minipiłki ręcznej chłpców organizowanych w ramach Igrzysk Dzieci . W wyniku rywalizacji I miejsce wywalczyli reprezentanci ,, Czwórki" . Na dalszych miejscach uplasowali się  odpowiednio: szczypiorniści ze  - Szkoły Mistrzostwa Sportowego - II miejsce, Szkoły Sióstr Niepokalanek  - III  - Szkoły nr 10 - IV miejsce - i Szkoły nr 11 V miejsce. 

Więcej...

Minipiłka ręczna dziewcząt - Igrzyska Dzieci

W dniu 17.11.201 o godzinie 9. 00 w hali MOSiR odbyły się zawody w minipiłkę ręczną dziewcząt. Do rywalizacje o mistrzostwo Jarosławia przystąpiły zespoły ze  szkoły podstawowej  nr 4, nr 11,  Sióstr Niepokalanek, nr 10.

I miejsce zdobyły młode szczypiornistki z SP 4.   II  miejsce zajęły dziewczęta z SP11.  III miejsce przypadło dziewczętom z SP 10.  Wszystkim uczestniczkom oraz ich opiekunom serdecznie dziękuję za zaangażowanie i włożony wysiłek w przygotowanie zespołów. 

Więcej...

System Rejestracji Szkół

Szanowni Państwo Nauczyciele Wychowania Fizycznego

Miejski Szkolny Związek Sportowy, jako  organizator współzawodnictwa dzieci i młodzieży szkolnej, na terenie gminy miejskiej Jarosław oddaje do Państwa dyspozycji przygotowany do rozgrywek w 2017/2018 System Rejestracji Szkół (SRS).Począwszy od 15 listopada 2017 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego zobowiązane są do zarejestrowania sięw systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl. Obowiązek rejestracji dotyczy Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci. 

 

Więcej...

Szachy drużynowe

W dniu 20.10.2017 w szkole Sióstr Niepokalanek reprezentacje ze Szkoły Podstawowej nr 4, 5,7,10,11,i SN  ( 24 zawodników) oraz SP 1, 5, 6 , 10 i SN ( 20 zawodników) rozegrały szchowy turniej drużynowy . Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci i  Igrzyska Młodzieży Szkolnej  W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce  i prawo  udziału w zawodach powiatowych 24.10.2017 w Ryszkowej Woli  w Igrzyskach Dzieci zdobyła  reprezentacja     SP SN i SP 4

oraz SP 6 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.                         

Więcej...

Igrzyska Dzieci - sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 29.09.2017 odbyły się pierwsze zawody sportowe w nowym  roku szkolnym 2017/18. Na inauguracje reprezentanci szkól podstawowych nr 4, 10 i 11 rywalizowali w parku miejskim na zawodach Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800 m. Ogólem wystartowało 60 zawodników. W kategorii dziewcząt zwyciężyły zawodniczki ze szkoły nr 11 pokonując reprezentantki  SP 10,  III miejsce zajęły dziewczęta z SP  4. Wsród zawodników I miejsce wywalczyli chłopcy z SP 10 na II miejscu uplasowali się zawodnicy z SP 4 a III przypadło chłopcom z SP 11. Zawody powiatowe odbędą sie w Laszkach w dniu 03. X. 2017.

B Musur 

 

 

Więcej...

Nowy rok szkolny 2017/2018

Szanowni Państwo Nauczyciele Wychowania FizycznegoZnalezione obrazy dla zapytania rok szkolny gif

Serdecznie witam w nowym roku szkolnym 2017/2018. Już dzisiaj zachęcam  Państwa  do wzięcia udziału w imprezach sportowych, które organizowane będą w ramach  Jarosławskiej Olimpiady Młodzieży. W związku z reformą oświatową,  która  zaczęła obowiązywać od 1 września 2017 r. w  polskich szkołach także w rywalizacji sportowej nastąpią istotne zmiany  Od 1 września 2017 r. dotychczasowe nazwy zostaną zmienione Igrzyska Młodzieży Szkolnej naIgrzyska Dzieci (rozgrywki sportowe dla roczników 2005 i młodszych). Gimnazjada na Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rozgrywki sportowe dla roczników 2002 – 2004).      Przypominam również o obowiązku rejestracji szkół i uczniów do zawodów na wszystkich szczeblach poprzez System Rejestracji Szkół (srs.szs.pl).   Szczegółowy regulamin oraz harmonogram imprez podany został w zakładce Jarosławska Olimpiada Młodzieży oraz przesłany do wszystkich szkół drogą  e-mail   Mam świadomość, że nawet najlepiej napisany plan musi zostać zweryfikowany w praktyce, dlatego wszystkim koleżankom i kolegom życzę dużo cierpliwości i wytrwałości w zderzeniu  z  szkolną codziennością.

 B Musur 

 

Więcej...