Aktualności

Igrzyska Dzieci - Baw się z nami

W dniu 18 maja w hali sportowej SP 11 odbyły się zawody Igrzysk Dzieci  z cyklu ,, Baw się z Nami" . W zawodach wzięły  udział dzieci z rocznika 2008 i mł . Ogółem w reprezentacjach ze szkół nr 4,5,10 i 11 wystartowało 40 zawodników.  Rywalizację na I miejscu zakończyli młodzi sportowcy z SP 10, którzy gromadząc 25,5 pkt. pokonali swoich rówieśników z SP 4, oraz SP 11 i  SP 5.

Więcej...

Igrzyska Dzieci - zawody LA trójbój / czwórbój.

W dniach 10-11 maja 2018 na stadionie lekkoatletycznym w szkole Sióstr Niepokalanek odbyły się zawody organizowane w ramach Igrzysk Dzieci w czwóboju i trójboju LA. W  programie zawodów znalazły się takie konkurencje jak bieg na 60 m, skok w dal , rzut piłeczką palantową i biegi na 600 i 1000 m. Do zawodów przystąpiły następujące reprezentacje: w kategori dziewcząt i chłopców w Czwórboju - Szkoła nr 11,4,  10, SN, 5. W tróboju wystąpiły reprezentacje dziewcząt z SP nr 5,10, 11,SN,4,7,2. Chłopcy rywalizowali bez  reprezentantów SP 7. W  starszej kategorii zwycieżyli zawodnicy i zawodniczki z SP 11, w młodszej zwyciestwo przypadło dziewczętom z SP 5 i chłopcom z SN. Nagrody indywidualne otrzymali : Hołowaty Otylia SP - 11, Kacper Szarek  SP 10, Julia Ostoja -Zagórska SP 10 i Filip Bartnik -SP SN. W imieniu organanizatora MSZS w Jarośławiu serdecznie dziekuję dyrekcji oraz nauczycielom SP SN pani Gali Kowalenko i Tomaszowi Duda za pomoc  w przeprowadzeniu zawodów. 

Więcej...

Sukcesy gimnastyczek

W dniach 19-20 marca 2018 w  Zarzeczu odbyły się finały wojewódzkie w gimnastyce dziewcząt. Już  trzeci rok z rzędu tytuł mistrzyń województwa w kategorii Igrzysk Dzieci zdobyły gimnastyczki z Jarosławia. Po dwukrotnym sukcesie zawodniczek z ,,Czwórki” w bieżącym roku po złote medale sięgnęły podopieczne pani Nataszy Mokrzyckiej ze Szkoły Podstawowej            nr 10. W drużynie z popularnej ,,Dziesiątki” wystąpiły Kubas Paulina, Grabowska Zuzanna, Wojsa Julia, Flis Julia, Karina Bober. Ponadto w kategorii indywidualnej Paulina Kubas zdobyła dwa srebrne  medale w wieloboju i układzie ćwiczeń równoważnych. Równie wspaniały występ zanotowały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 4 trenowane  przez pana Bogusława Musura. Karolina Zięba, Weronika Warchoła i Wiktoria Fludzińska wywalczyły brązowy medal w drużynie w kategorii Igrzysk Młodzieży. Indywidualnie Karolina Zięba zdobyła dwa złote medale w wieloboju   i skoku przez skrzynię oraz srebrny w układzie ćwiczeń wolnych a Wernika Warchoła medal brązowy w skoku przez skrzynię. W młodszej kategorii złoty medal w skoku przez kozła wywalczyła Milena Wajda.

Więcej...

PŁYWANIE SZTAFETOWE I INDYWIDUALNE - IGRZYSKA DZIECI

W dniu 22.03.2018 na pływalni MOSiR odbyły się zawody pływackie organizowane w ramach Igrzysk dzieci. W zawodach wzięło udział ponad 60 zawodnków, którzy reprezentowali nastepujące szkoły podstawowe: SP  nr 1,2,4.5.10.11.Sióstr Niepokalanek  i SMS.  Rywalizacja toczyła się w kategori indywidualnej i drużynowej. W sztafetach najlepiej zaprezentowały się dziewczęta ze szkoły nr 10  na drugim miejscu zkończyły zawody zawodniczki z SMS a trzecie miejsce przypadło szkole nr 11 . W kategorii chłopców wyniki kształtowały sie odpowiednio:  I miejsce  - SMS, na drugie SP 4 , trzecie SP  10.

Więcej...

Igrzyska Dzieci i Młodziezy Szkolnej - Gimnastyka druzynowa dziewcząt

W dniu 13. 03. 2018 w sali gimnastycznej  SP nr 4  w Jarosławiu przeprowadzone zoostały zawody  w wieloboju gimnastycznym  dziewcząt organizowane w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej   Do zawodów zgłoszono reprezentacje dziewcząt ze szkoły  SP 4  i SP 10 i szkoły nr 11 i SP 2 ( 24  zawodniczki)

W wyniku rywalizacji w kategorii Igrzysk Dzieci  I miejsce zdobyła szkoła nr 10  na drugim II SP 4  a na III SP 11. 

 W kategorii Igrzysk Młodzieży  I miejsce zdobyła szkoła nr 4, II miejsce  SP 2 a  III  11. Serdecznie dziękuję panu dr Krzysztofowi Warchołowi za pomoc w organizacji zawodów.

 

Więcej...

Minisiatkówka chłopców - Igrzyska dzieci

W dniu 05.03. 2018  w SP 11 odbyły się w minipiłce siatkowej chłopców rocznik 2005 organizowane w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wzięły udział reprezentacje chłopców ze szkoły podstawowej    nr 4 , 11 i 10 W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stefana Żeromskiego

II miejsce –  Sp  11

III miejsce – SP 10

Po zakończeniu zawodów zawodnicy  otrzymały  pamiątkowe   puchary i dyplomy.

Dziękuję Dyrekcji  SP 11 oraz pani Marzenie i Szczepanowi  Łąka za pomoc w organizacji zawodów. 

Więcej...