Aktualności

Igrzyska Dzieci - minikoszykówka dziewcząt i chłopców

W dniach 09-10.01.2019 w hali sportowej szkoły podstawowej nr 1 odbyły się zawody w minipiłce koszykowej chłopców i dziewcząt  rocznik 2006 i mł. organizowane w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wzięły udział reprezentacje ze szkół  nr 1, 2, 4, 5, 9,10,11, i SN   (  154 zaw)   W wyniku wielogodzinnej rywalizacji w kategorii chłopców zwyciężyła reprezentacja SP 4 pokonując w finale SP 10 Na trzecim miejscu zakonczyli zawody chłopcy z SP 5. Następne miejsca zdobyli chłopcy z SP 1,11,9 SN.   W kategorii dziewcząt I miejsce przypadło zawodniczkom z SP 10 II - SP 4 a trzecie SP 5. Kolejne miejsca zdobyły - SP - 1, 11, 2, 9.  Organizator serdecznie dziękuje dyrekcji SP nr 1 i nauczycielom wych. fiz. za pomoc w organizacji zawodów. Zmieszany

Igrzyska Dzieci - tenis stołowy zawody drużynowe

W dniu 04.01.2019 roku odbyły się zawody w tenisie stołowym organizowane w ramach Igrzysk Dzieci. W kategorii chłopców nie zawiedli faworyci zawodów - zawodnicy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego, którzy zwyciężyli swoich konkurentów nie tracąc przy tym ani jednego seta. W kategorii dziewcząt podobny wynik osiągnęły zawodniczki ze szkoły Sióstr Niepokalanek. Pozostałe wynik przedstawiają się następująco: Chłopcy  -  II - SP 2 . III - SPSN następnie - SP -5, SP -4. SP -9 SP-11. Dziewczęta - II SP -9, III -  SP 5, IV SP-11.

Organizator serdecznie dziękuje Dyrekcji i nauczycielom wych fiz SP SN p. G. Kowalenko i p.T. Dudzie za pomoc w organizacji zawodów.Pocałunek

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0337

Szanowni Państwo!

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem.

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym 2019 roku życzą - Bogusław Musur i Dariusz Tomasboze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0450

Turniej Mikołajkowy

swiety-mikolaj-ruchomy-obrazek-0027W dniu 14.12.2018  w hali sportowej MOSiR odbył się  Mikołajkowy   turniej piłki nożnej chłopców rocznik 2006 i mł. zorganizowany  w ramach Jarosławskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach wzięły udział reprezentacje chłopców  ze szkoły  nr  2,4,5,9,11,SN ( 76  zawodników)  W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyła  reprezentacja szkoły nr 4 kolejne miejsca zajęły: II - SP 2, III - SP5, IV - SPSN, V - SP11, VI SP 9.  Po zakończeniu turnieju zawodnicy otrzymali pamiatkowe puchary i dyplomy oraz sodycze i napoje

Nagrody indywidualne otrzymali - najlepszy zawodnik turnieju - Olaf Muliński - SP2, Król Strzelców- Ksawery Rokoszyński -SP 4, najlepszy bramkarz - Marcin Kozak - SP4swiety-mikolaj-ruchomy-obrazek-0366

Igrzyska Dzieci - minipiłka ręczna dziewcząt

W dniu 29.2.11.2018 r odbył się turniej minipiłki ręcznej dziewcząt organizowany w ramach Igrzysk Dzieci. Dziewczęta ze szkół podstawowych nr 2,5,11i Sióstr Niepokalnek  /64 zaw/ w rywalizowały o miano Mistrzyń Jarosławia. w W wyniku sportowych zmagań I miejsce zdobyły zawodniczki ze szkoły  Sióstr Niepokalnek. Na drugim miejscu zakończyły zawody dziewczęta z SP nr 11 , III miejsce przypadło SP nr 5 a IV SP 2.